Kontakt  

Adres:
    Parafia Miłosierdzia Bożego
    Droga Leśna 60
    64-600 Oborniki
Telefon:
    61 29 60 161
e-mail:
   

Ogłoszenia parafialne

 
 1. Dziś Światowa Niedziela Misyjna pod hasłem: Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy! Ta niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny i każdego dnia będziemy modlić się za misjonarzy i misjonarki i za całe dzieło Ewangelizacji!
  Dziś różaniec o godz. 18.30, w tygodniu o godz. 17.00 i 18.00.
 2. Serdecznie dziękujemy za ofiary sprzed tygodnia. Razem zebraliśmy 3160 zł. Bóg zapłać!
 3. W środę o godz. 20.30 różaniec w intencji Rodzin, Apel i komunia św.
 4. W czwartek w liturgii święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 5. W piątek adoracja przez cały dzień i noc. Po południu koronka i o północy rozważania objawień z Fatimy.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. dziękczynna za 50 lat naszej parafii, pod przewodnictwem J. E. Ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Po Mszy św. poświęcenie dzwonnicy, która jest wotum wdzięczności za Nawiedzenie Matki Bożej w naszej parafii. Zastaną uruchomione dzwony, które od tej pory będą nas zapraszać do kościoła i towarzyszyć nam podczas różnych uroczystości. Przybliżę też wówczas koszty budowy.
 7. Zbliża się Nawiedzenie – 15 listopada. Za tydzień otrzymamy plan rekolekcji, przygotowujących nas do tego wyjątkowego wydarzenia i 24. godzinnego czuwania przy Maryi. Przygotujmy też dekoracje naszych domów i ulic, jak w 1977 r.
 8. Zmarli: Wanda Popiela, rocz. 1958, Dąbrówka Leśna, Gajowa 7/9 (pogrzeb we wtorek o godz. 11.00), Kazimierz Topór, rocz. 1958, Armii Krajowej 14/27 (pochowany został w Maniewie), Jarosław Klaba, rocz. 1963, Dąbrówka Leśna, Gajowa 7/4 (pogrzeb we wtorek o godz. 13.00) oraz Adam Borowiak, rocz. 1952, Dębowa 8 (pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00).
 9. Po przyszłej niedzieli, w poniedziałek uroczystość Wszystkich Świętych. Nabożeństwa będą tradycyjnie na cmentarzu komunalnym i parafialnym. Oborniccy kibice Lecha Poznań przeprowadzą doroczną zbiórkę na renowację grobów Powstańców Wielkopolskich.
 10. Wszystkim bierzmowanym przypominam o deklaracji lub odebraniu indeksu. Jest to ostatni tydzień zgłaszania i oddania deklaracji. Wszelkie zapytania proszę kierować do ks. Jakuba.
 11. Polecamy prasę katolicką.
Oborniki, dnia 24.10.2021 roku
Proboszcz