Kontakt  

Adres:
    Parafia Miłosierdzia Bożego
    Droga Leśna 60
    64-600 Oborniki
Telefon:
    61 29 60 161
e-mail:
   

Ogłoszenia parafialne

 
 1. Dziś modlimy się za ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii. Msza św. w tej intencji o godz. 10.30. Dziękując za wszelką życzliwość, polecamy uprzejmie comiesięczną zbiórkę.
  Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30, w tygodniu o godz. 17.00 i 18.00.
 2. Jutro święto św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia. Imieniny ks. Łukasza. Będziemy polecać ich w modlitwie różańcowej.
  Natomiast wieczorem o godz. 18.30 Msza św. w intencji nauczycieli i pracowników szkół i przedszkoli. Wszystkich raz jeszcze gorąco zapraszamy i po Mszy św. spotkanie w Domu Parafialnym.
  Również w poniedziałek, o godz. 19.15 Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie z Biblią. Spotkanie w salce w Domu Parafialnym.
 3. We wtorek przypada rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Msza św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 18.30. Będziemy mogli uczcić Jego relikwie.
 4. W środę o godz. 20.30 różaniec w intencji rodzin naszej parafii, Apel i komunia św.
 5. W czwartek od godz. 10.00 sympozjum dla kapłanów. Będziemy gościć Księży Biskupów i wielu kapłanów z kilkunastu dekanatów.
  Wieczorem modlimy się za zmarłych z wymienianek rocznych. Różaniec o godz. 17.30 i Msza św. Zapraszamy.
 6. W piątek adoracja przez cały dzień i noc. Po południu koronka, a o północy rozważania o objawieniach w Fatimie.
  W piątek wieczorem o godz. 19.00 w OOK spotkanie z autorką książki "Niosąca Ducha". To debiut autorski bardzo dobrze przyjętej przez czytelników książki o Najświętszej Maryi Pannie. Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Panią Małgorzatą Forysiak. Książka powstała z myślą o zbliżającym się Nawiedzeniu Matki Bożej w naszej parafii.
 7. Odpowiadając na zapytania rodziców o możliwość wczesnej Komunii św., pragniemy rozpocząć przygotowania do tej uroczystości. Prosimy uprzejmie zainteresowanych o zgłoszenia.
 8. W przyszłą niedzielę kiermasz książek maryjnych, prowadzony przez Stowarzyszenie osób poświęconych. To Stowarzyszenie organizuje też wyjazd do kina na film "Fatima" w dniu 22.10 o godz. 17.30. Koszt 40 zł. Można się zapisywać w zakrystii.
 9. Za dwa tygodnie będzie uroczyste poświęcenie dzwonnicy, która powstała jako wotum wdzięczności za Nawiedzenie Matki Bożej w naszej parafii. Ksiądz Arcybiskup odprawi Mszę św. dziękczynną z okazji 50-lecia naszej parafii i po Mszy św. poświęcenie. Zastaną uruchomione wszystkie trzy dzwony i od tej pory będą nas zapraszać do kościoła.
 10. Pochowaliśmy: Władysława Nochowicza, rocz. 1935, ul. Kręta 12 oraz Heleną Wielika, rocz. 1932, Droga Leśna 39/47.
 11. W internecie możemy odszukać relację z różańca światła na rynku naszego miasta.
 12. Polecamy prasę katolicką.
Oborniki, dnia 17.10.2021 roku
Proboszcz