Kontakt  

Adres:
    Parafia Miłosierdzia Bożego
    Droga Leśna 60
    64-600 Oborniki
Telefon:
    61 29 60 161
e-mail:
   

Ogłoszenia parafialne

 
  1. Zakończyliśmy szczęśliwie pielgrzymkę śladami św. Pawła. Ostatnim, bardzo szczególnym punktem programu było Skopje Dom Pamięci św. Matki Teresy z Kalkuty. Tam się urodziła w 1910, tam była ochrzczona i później wyruszyła na wielką pielgrzymkę miłości w Kalkucie i na całym świecie. Każdego dnia byliśmy zjednoczeni w modlitwie, polecając całą naszą Parafię.
  2. Dziś podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy różańce i książeczki Dzieci pierwszokomunijnych.
    Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 18.30, a w tygodniu o godz. 17.00 dla dzieci i godz. 18.00 dla dorosłych.
  3. W środę o godz. 20.30 różaniec w intencji rodzin naszej parafii, Apel i komunia św.
  4. W piątek adoracja przez cały dzień i noc, koronka (godz. 15.00) i o północy modlitwa animowana.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 20.00 na Rynku naszego miasta różaniec światła, organizowany przez SaveTheDate. Zapraszamy gorąco całe rodziny! Niech to będzie konkretny znak naszego oczekiwania na Jej nawiedzenie w naszym dekanacie i parafii (15 listopada).
  6. W przyszłą niedzielę, o czym słyszeliśmy w Liście Biskupów, obchodzimy XXI Dzień Papieski. Dziękując za niezwykłą posługę św. Jana Pawła II, po Mszach wspieramy Jego "żywy pomnik", czyli Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Uczyńmy to chętnym sercem.
  7. Pochowaliśmy: Przemysława Klanowskiego, rocz. 1962, ul. Jesionowa 1, Franciszka Kulkę, rocz. 1925, ul. Czarnkowska 47 oraz zmarła Barbara Czajkowska, rocz. 1960, ul. Armii Krajowej 17/36. Jej pogrzeb będzie w poniedziałek (4.10) o godz. 13.00.
  8. Polecamy prasę katolicką i przygotowane dla wszystkich parafii specjalne ulotki przed Nawiedzeniem. Jest tam informacja o terminach Nawiedzenia w naszym dekanacie, modlitwa zapraszająca Matkę Boże i tekst pieśni z okazji Nawiedzenia.
Oborniki, dnia 03.10.2021 roku
Proboszcz